arkadaşlık ipuçları

Kendine güvenini inşa et

Arkadaş aramaya başlamadan önce kendini sevmek, sağlıklı ilişkiler kurmanın önemli bir adımıdır. “Kendin hakkında ne sevdiğini düşün. Kendinle rahat olduğunda, senin içinden parlıyor. ”

Tutkulu hissettiğin bir şey bul

Doğayı seviyorsanız dilleri seviyorsanız veya dışarıda gönüllü olunca bir dil sınıfına katılın. “İşte arkadaş bulacağın yer burası.”

Kendini oraya koy

Unutmayın, hiçbir şey cesaret edemez, hiçbir şey kazanılmaz. “Biriyle tanışırsanız ve arkadaşlık için uygun değilse kaybetmezsiniz. Bu kaybetmiyor, deniyor. ”

Tarafsız bir yerde buluş

İlk adımı attıktan ve bir bağlantı yaptığınız ilk ortamın dışında toplantıya geçtiğinizde, tarafsız bir kamu alanı seçin. Bu, evdeki barınmanın getirebileceği baskıları azaltabilir ve birbirinize odaklanmanız için zaman verebilir.

Sorular sor

“Eğer popüler olmak istiyorsanız, insanlara kendileri sorun ve cevap verdiklerinde içtenlikle dinleyin. Bugünlerde iyi bir dinleyici nadirdir. Dostluğa sahip olabileceğiniz en iyi pasaport. ”

Çok fazla beklemeyin

Yaygın bir hata bir kişiden çok fazla şey beklemektedir. Farklı nedenlerle çeşitli arkadaşlara sahip olmak daha gerçekçi ve daha sağlıklıdır.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir